argjiro.net > blue > my translations > pėrkthime nga anglishtja
3
Pėrkthime nga anglishtja

Mė poshtė gjeni disa copėza qė unė i kam pėrkthyer vetė.

Llotaria e Babilonisė
Kėshilla pėr djemtė e rinj
Dashuria e Heloise dhe Abelard
Pėrralla e shpellės
Eksodi

Search!

Elsewhere
Reklamė