argjiro.net > blue > shqip > dritėro agolli
1
Dritėro Agolli

Dritėro Agolli ėshtė njė shkrimtar i dalluar, dhe njė nga deputetėt mė tė ndershėm tė Kuvendit tė Shqipėrisė.

Kėtu s'do jem

Search!

Elsewhere
Reklamė