argjiro.net > blue > shqip > zejnepe topalli
1
Zejnepe Topalli

Poezitė e mėposhtme m'i dėrgoi vetė autorja.

Dhe sot erdhe...
Letėr nga unė
Me TY
Shpirt i trazuar

Search!

Elsewhere
Reklamė